kuchyňské linky

dětské pokoje

obývací pokoje

šatní skříně

ložnice

koupelny

vybavení penzionů

Máte byt zařízený podle zastaralých trendů a chtěli byste s tím něco udělat? Vadí vám velké, těžkopádné obývací stěny a zastaralý design? Pak se porozhlédněte po novém, lehkém a moderním nábytku. Skříně na míru Vám přesně podle vašich představ a rozměrů můžeme vyrobit.

Nábytek a zvláště skříně dělané na míru prožívá v několika posledních letech obrovský pokrok. Je to především kvůli jeho nesporným výhodám, možnostem širokého výběru z materiálů barev i designů a velké flexibilitě. Potřebujete skříň s přehledně uspořádaným obsahem v nestandardním rozměru, nebo do atypického prostoru - například do podkroví a v běžné sériové výrobě neumí vaše požadavky uspokojit?

Vaše skříň by nebyla kompletní bez doplňků jako šatní tyče, koše a pod. a proto Vám nabízíme široké spektrum v různých provedeních a materiálech jako např. dřevo a drátěný program od domácích i zahraničních výrobců.

Ve vašem domě či bytě provedeme zaměření nábytku na míru a předběžně vám spočítáme cenu. O tom, že je opravdu atraktivní, se můžete přesvědčit sami. Protože nepatříme mezi velké firmy, máme malé režijní náklady, a proto si můžeme dovolit nízké ceny pro klienty. A protože nepatříme mezi giganty, můžeme ke každému zákazníkovi přistupovat zcela individuálně a předvést mu bezvadnou a kvalitní práci.  A aby toho nebylo málo, montáž a dopravu nabízíme v ceně výrobku. Takže, pokud jsme vás přesvědčili o našich nesporných kvalitách a přednostech,

neváhejte a kontaktujte nás !

 

 

 

 
  • Truhlářství Petr Kodalík

  • Výroba modelů a forem

  • Prvomájová 56 

  • 322 00   Plzeň - Křimice